• Ново
Работникот Миење на рацете Знаци за Надворешна трпезарија Тоалет Тоалет Дома Кафулиња Бар Гаража Farmhouses Портата Смешно Уметност Ѕид Декорација 8 X 12 Инчи

Работникот Миење на рацете Знаци за Надворешна трпезарија Тоалет Тоалет Дома Кафулиња Бар Гаража Farmhouses Портата Смешно

DEN 163.20
Износ
Во продавницата.

Задоволство Гаранција : Ако имате било какви проблеми со нашите производи или ако не им се допаѓа, ве молиме да бидат слободни да контакт.Лесно да се откажам : Пред drilled за лесно да се откажам, додека рабовите на секоја тин плоча се hemmed и задно за да се обезбеди безбедна употреба.3 цм)е Применливо сценарио : Дома, кујна, бар, ресторан, кафе, гаража, канцеларија, таверна, соба, човек пештера, ѕид и така натаму, додадете ретро атмосфера.Пари гаранција за враќање во случај на превозот на штета или загуба.Материјал : Висок квалитет метал/tinplate(метална плоча е водоотпорен, не избледуваат, 'рѓа ефект, навистина не' рѓа).Задоволство Гаранција : Ако имате било какви проблеми со нашите производи или ако не им се допаѓа, ве молиме да бидат слободни да контакт. На секој агол има пред-drilled дупка која може да биде прикован на 4 агли или прицврстени за ѕид со двострано лента или сина tacks.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Применливи сценарио : Дома, кујна, бар, ресторан, кафе, гаража, канцеларија, таверна, соба, човек пештера, ѕид и така натаму, додадете ретро атмосфера. Боја : Multicolor4. Боите можат да бидат различни, бидејќи на светлината.Некои од сликите се чини дека имаат ефект на ' рѓа.Ве молиме имајте во предвид : 1. Димензии : 12 x 8 инчи (20 x 30cm)3.Пари гаранција за враќање во случај на превозот на штета или загуба.(20 x 30cm) Дупка со Дијаметар : 0.Се надевам дека ви се допаѓа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Дупка со Дијаметар : 0. Ова е постер направени од tinplate материјал.

За производот

Слични предлози