• Ново
YIUS Пена Запечатување Лента Времето Соголување Звучна Изолација Пена Shockproof Бафер Блок за Лизгачки Прозорец Црна

YIUS Пена Запечатување Лента Времето Соголување Звучна Изолација Пена Shockproof Бафер Блок за Лизгачки Прозорец Црна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Пена за Изолација Ленти】пена печат снимката е направена од заштита на животната средина материјал, може да се користи од -50℃ 150℃. 【Висока Густина】 Времето доказ, отпор Нафта, rshock-апсорбирање, звучна и топлинска изолација и изолациони. 【Производ Големина】Прибл. 5000x3x6mm / 196.9x0.1x0.2in. 【Прилагодливи и Флексибилни】 Прозорец запечатување лента е лесно доволно за сечење на големина и се наведнуваат лесно и да се придржува кон било која форма. 【Широка Примена】Широко се користи во различни вратата запечатување и прозорец изолација, мебел, електрични кабинети, автомобили, звучници, играчки, ракотворби, спортска опрема, итн.Спецификација : Предмет Тип : Прозорец Запечатување Лента од Материјал : ЕВА Пена Тежина : Околу. 26g / 0.9 мл Производ Големина : Прибл. 5000x3x6mm / 196.9x0.1x0.2in поле на Примена : Вратата и прозорецот, bookcases, кујни Производ Функција : Windproof, dustproof, soundproof Пакет Листа : 1 x Window Запечатување Лента Забелешка : 1. Овој производ е базиран на ЕВА пена, со мала количина на мирис, што е нормално, и мирис ќе прахосвам по еден период на време. 2. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Слични предлози