• Ново
LoveU 3.5 Инчен Голема Коса Ноктот Банана Клипови,француски Гроздобер Дизајн Леопард Печати Nonslip Ноктот Косата Клипови за Женска Густа Коса

LoveU 3.5 Инчен Голема Коса Ноктот Банана Клипови,француски Гроздобер Дизајн Леопард Печати Nonslip Ноктот Косата Клипови

DEN 143.76
Износ
Во продавницата.

Не се лизга Дизајн : Овие големи коса ноктот клипови одговараат за дебели или долга коса.Косата Клипови Материјал : Ова губење на ноктот клипови направен од висок квалитет на акрилик материјал и безбедност метал пролет.5*2 inches Versatile Користи : не само што го одликува вашата коса, но, исто така, ја подобрува вашата елеганција и те прави посигурни и женски.Лесен дизајн, лесно да се носат.Спецификација : Материјал : Акрилна смола & Метал Alloy Quantity : 2 pieces Size : 3.Лесен за употреба и не е лесно да се скрши. 2 Парчиња желка Barrettes Celluloid француски Дизајн влакна од ноктот клипови.Не се лизга Дизајн може да силна држете го вашиот убаво коса цврсто.По-продажбата на Услугата : Доколку постои било каков проблем на вашата Коса Ноктот Клипови, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши вашиот проблем во прв пат!.Овој голем коса клип е совршен подарок за девојки, сопруги, сестра, мајка, блиски пријатели.Применливи Коса Тип : Погоден за сите коса должини и дебелини.Доволно долго клипови за коса ќе се одржи цврсто, совршен за дебели, тенки, кадрава или права коса.Широко Повод : Овие моден стил здрав не се лизга голема коса канџи може да се примени на различни прилики,како партија, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење.Моден Дизајн : француски дизајн Barrettes со Желка Celluloid Модел не само што го одликува вашата коса, но, исто така, ја подобрува вашата елеганција и те прави посигурни и женски.Овие банана клипови се силни флексибилни, издржлив, лесен за употреба и не е лесно да се скрши.

За производот

Approx 3.5 *2.0 inch. 2 Pcs tortoise Barrettes Celluloid French Design hair claw clips. Lightweight design, easy to carry. :

Слични предлози