• Ново
MFC ПРО Пак Сигнал Светла Поклопец на Леќите на Компатибилен со Харли Дуна Fatboy Софтејл Роуд Глајд (чад-1)

MFC ПРО Пак Сигнал Светла Поклопец на Леќите на Компатибилен со Харли Дуна Fatboy Софтејл Роуд Глајд (чад-1)

DEN 455.76
Износ
Во продавницата.

Материјал:висок квалитет на КОМПЈУТЕР.Висок квалитет products We ќе остане посветена на подобрување на нашиот производ квалитетот според нашите клиенти предлог и барање.Компатибилност : објективот одговара на сите 2 инчи стандард нов куршум стил се претвори сигнал светла САМО, НЕ ЗА резервни замена за домување Осветленост Дел Број : 68973-00 69110-01 69325-02 68440-86 68755-07 68559-07 68217-00 68979-00 69323-02 6897300 6911001 6932502 6844086 6875507 6855907 67800682 6821700 6897900 6932302 67800251 За Возило : Харли Blackline, Збег, Крстот Коски, CVO, Дуна, Електра Глајд, Електра Глајд Ниска, Fatboy, Fatboy Ете, Четириесет и Осум, Freewheeler, Наследство Софтејл Наследство Спрингер, Iron 883, најт Род, Специјален најт Род, Ноќен Воз, Роуд Глајд, Роуд Кинг, Roadster, Рокер, Рокер C, Седумдесет И Два, Софтејл, Софтејл Спрингер, Спортски 1200, Спортски 883, Улица 500, Улица 750, Стрит Глајд, Стрит Род, Три Планирам, Ултра Ограничен, Ултра Ниски Ограничена, V-Rod 1.Лесно да се Инсталира,Plug and Play.Пакетот вклучува : 4 Пушеле Леќа Опфаќа ( со Сертификација).

За производот

Слични предлози