• Ново
Rluii Аквариум Горниот Капак Заградата Акрилик Риба Резервоарот Загради Клип Закачалка/Риба Резервоарот Покрие Аквариум Риба Стакло Резервоарот Покрие Клип Поддрш?

Rluii Аквариум Горниот Капак Заградата Акрилик Риба Резервоарот Загради Клип Закачалка/Риба Резервоарот Покрие Аквариум

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

аквариум капак заградата изработени од високо квалитетен Акрил, не-токсични,.аквариум клипови здрав и не-деформација, saft и трајни производи за употреба. (4 парчиња риба резервоарот клип,8 парчиња со завртки).јасно l заградата лесно да го инсталирате во вашиот аквариум резервоарот.на завртката е заострените и фиксни, и цилиндар ѕид може да биде стегната подолу 1.2 см.Маска Заградата Држачот.

За производот

Слични предлози