• Ново
Bayco SL-202 Собранието, Цевка за Автомобилски Додатоци, Жолта

Bayco SL-202 Собранието, Цевка за Автомобилски Додатоци, Жолта

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Авто & Камион Одржување.Земја на производство : Кина.Производителот : BAYCO.Замена на Цевка Собранието за Флуоресцентно Модели : 507, 512, 513, 520, 550, 651, 825, 826, 907, 920 C, 935, 936 и 8907. Лесно да се Инсталира.Направени од Високо-Отпорност на Материјалот.Идеален за Индустриски Персонал и Изведувачи.Barco е Основана Лидер во Следната Генерација Задача Осветлување Систем.Собранието, Цевка, За Употреба Со 3 XKJ4, Вклучува Замена на Цевка за Собрание, Пакет Количество 6.

За производот

Слични предлози