• Ново
Голема Нокти Рака Остатокот Перница, Не Се Лизга Нокти Рака Одмор, Професионални Микрофибер Кожа Помине Рака Остатокот Перница Стојат (Бела)

Голема Нокти Рака Остатокот Перница, Не Се Лизга Нокти Рака Одмор, Професионални Микрофибер Кожа Помине Рака Остатокот

DEN 885.60
Износ
Во продавницата.

Премиум Помине Рака Остатокот Перница : Направен од добар квалитет вештачка кожа (микрофибер кожа), меки, удобни и лесно да се чисти, совршен за нокти салон употреба.Премиум Помине Рака Остатокот Перница : Направен од добар квалитет вештачка кожа (микрофибер кожа), меки, удобни и лесно да се чисти, совршен за нокти салон употреба.7 инчи (должина x високо), и се користи нерѓосувачки челик носителот со не се лизга база, никогаш не рѓа и здрав, совршен за маникир и педикир.Ве молиме да не го користите кисели или корозивни течности за чистење на оваа помине рака остатокот перница.Не користете било каков алкохол или acetone на кожа површина директно!.Ноктите на раката остатокот перница може да остане цврсто на ноктите маса без лизгање.Вашиот клиент седи исправен, поголема удобност.Не користете било каков алкохол или acetone на кожа површина директно!.Вашиот клиент седи исправен, поголема удобност.Меки, удобни, кожни-пријателски, им даде на клиенти уникатно искуство.Клиентот раце се флексибилни и лесно да се движите, каде што треба да им биде.Тоа ќе се обезбеди вашите клиенти со задоволување помине уметност искуство.Чистење Инструкции : тоа е многу погодно да се чисти со бебе брише или мокра крпа.Тоа ќе се обезбеди вашите клиенти со задоволување помине уметност искуство.Ве молиме да не го користите кисели или корозивни течности за чистење на оваа помине рака остатокот перница.Солидна нерѓосувачки челик заграда е цврсти и издржливи, можат да имаат многу на телесната тежина без да се прекрши!.

За производот

Слични предлози