• Ново
Sayhi Жените Мода Солидна венчиња Карики Широк обод Headband Коса Додатоци за Девојки

Sayhi Жените Мода Солидна венчиња Карики Широк обод Headband Коса Додатоци за Девојки

DEN 15.84
Износ
Во продавницата.

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да направите бескрајно количини на headband дизајни! ✺Карактеристики: - Бренд : SAYHI - Боја : Жолта,Црна,Црвена,Сива,Морнарица,Розово - Материјал : Пластика - Една големина одговара на повеќето.Совршен моден коса додатоци кога се вежба, секојдневно носат кога ќе сакате да се задржи вашата коса од тоа да биде нејасна. ✺Пакетот Вклучува : 1 x Headband Косата на Главата Обрачот венчиња Карики Крстот Јазол Hairbands Hairband Headband Коса Додатоци Headwear рачно изработени Крпа Broadside Удобно Коса Обрачот коса обрачот алатка за губење на карики за жените косата обрачот hairband headband broadside headbands Широк Headbands Јазол Turban Headband Коса Бенд Еластична Обична Мода Коса Додатоци Жените Headband Коса Бенд Коса Бенд Коса Бенд Headbands за Жените Спортски Коса Бенд Миење на Косата Бенд Жените Коса Додатоци Мода Headbands Коса headbands за девојки headbands жените опаѓањето на headbands за жените за миење на лицето коса украси за жените косата се украси за девојки коса додатоци за girlswire headbands за жените косата на жица headbands деца жица headbands за девојки Додатоци headbands за жените.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.headbands жените опаѓањето на headbands за жените за перење facehair украси за жените косата се украси за девојки коса додатоци за girlswire headbands за жените, косата на жица headbands деца жица headbands за девојки Додатоци headbands за жените.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Никогаш не се движете надвор кои зошто нашите headbands се толку популарни.

За производот

Слични предлози