• Ново
VANLUCKY 16CM-22CM Ми Бенд 3/ Mi Бенд 4 Метал Бенд Замена, Заштитна Обвивка за Xiaomi Mi Бенд 3/Mi Бенд 4 Бендови Smart Хривнија Додатоци(Не Tracker)

VANLUCKY 16CM-22CM Ми Бенд 3/ Mi Бенд 4 Метал Бенд Замена, Заштитна Обвивка за Xiaomi Mi Бенд 3/Mi Бенд 4 Бендови Smart

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

висок квалитет, smart замена бенд за XIAOMI MI Бенд 3/XIAOMi бенд 4.(Нема Tracker).Направени од високо-квалитет ,еколошки за околината и здрав На cowhide и нерѓосувачки челик материјал удобен за носење.Screwless едноставен за употреба.Прилагодливи рака должина од 16-22 cm.Имајте на ум : Нема tracker !само Замена бенд Clasps!Само suitble xiaomi бенд 3/XIAOMi бенд 4. висок квалитет, smart замена бенд за MI Бенд 3/4.(Нема Tracker) Направен од високо-квалитет ,еколошки за околината и здрав На cowhide и нерѓосувачки челик материјал удобен за носење.Screwless едноставен за употреба.Прилагодливи рака должина од 16-22 cm.Имајте на ум : Нема tracker !само Замена бенд Clasps!Пакет : 1 X Метал Замена бенд.

За производот

Слични предлози