• Ново
1 Пар на Мисловните 3D Американското Знаме Автомобил Амблем Браник Налепници 3х5 со Рефлексивни Тенка Сина Црвена Зелена Линии, Cut-Од Акрилни Автомобил НИ Знаме Decals П?

1 Пар на Мисловните 3D Американското Знаме Автомобил Амблем Браник Налепници 3х5 со Рефлексивни Тенка Сина Црвена Зелена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПАКЕТ содржи : 1 пар 3d Американското знаме браник налепници со рефлексивни тенка сина црвена зелена линија1 редовни ориентација т поправи вашиот автомобил, едноставно ставање на нашиот decals во текот на гребнатини.Тоа е најзгодно решение за вас, и нема да имаат никакво негативно влијание, да те сакав автомобил.Овој амблем налепница може да се примени на автомобил камион SUV брод RV, Автомобил windows, браник, автомобил тело, задните трупот , итн.како и мотоцикли, лап-топ компјутери, алат кутија, прозорец, lockerswork, Поштенско сандаче, и фрижидери или било области со мазна површина, БЕЗ кривини.

За производот

Слични предлози