• Ново
Lovejoy 69790439271 HERCUFLEX FX Серија 39271 FX 1.5 S Челик Цврсти Центар, 2-5/8 се Роди, 3.29 OD, 5/8 x 5/16 Keyway, 1.94 Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790439271 HERCUFLEX FX Серија 39271 FX 1.5 S Челик Цврсти Центар, 2-5/8 се Роди, 3.29 OD, 5/8 x 5/16 Keyway,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

За производот

Слични предлози