• Ново
25/64 x 25/64 Директно месо тело 4 Флејта Мелење Машина Крајот Мелница

25/64 x 25/64 Директно месо тело 4 Флејта Мелење Машина Крајот Мелница

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Име на производ : 4 Флејта Крајот Мелница;Материјал : ХСС.Сечење Дијаметар : 10мм/ 25/64 ";Сечење на Длабочина : 48mm/ 1.89 ".Месо тело со Дијаметар : 10мм/ 25/64 ";Вкупна Должина : 90mm/ 3.5".Боја : Сива;Тежина : 48g.Пакет Содржина : 1 x 4 Флејта Крајот Мелница. 4 флејта, директно месо тело, спирален ритам.Користи широко во мелење машини или за алатни машини за мелничката чекори, вдлабнатини, вертикална рамнина површини, итн.

За производот

Слични предлози