• Ново
Срце-форма Печатени Nappy Кеси Чанти Мулти-Функција Пелена Торба за Бебето се Грижат Туристички Ранец Голем Капацитет Сина

Срце-форма Печатени Nappy Кеси Чанти Мулти-Функција Пелена Торба за Бебето се Грижат Туристички Ранец Голем Капацитет Сина

DEN 527.76
Износ
Во продавницата.

ГОЛЕМИНА(L*W*H) : 10.63*5.91*17.35 во.Удобно : Прилагодлив рамо ремени за целиот ден удобност.Двојно декомпресија рачка за лесно го дофати и да се откажам,додаде разноврсна за овој ранец.Практична настава : Добра Текстура & Таписерии Изработка - Користејќи високо квалитетни трајни оксфорд ткаенина отпорен на вода и лесно да се избрише чиста, не се плаши млеко/истури вода на вреќа.Голем Капацитет : Големи главната преграда, одделно складирање џебови вклучувајќи изолирани џебови & крпи џеб, можете да ставите шише млеко, шише за вода, облека, пелена, крпа, итн во различни одделни џебови,носат сите на бебето предмети или Основно детето се работи за ултра-организиран начин.Повеќенаменски : Едноставен и модерен дизајн со светла боја, совршен за почетниците родителите за време на семејно патување или за дневна прошетка.Повеќе лесно и уреден.Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта,Тоа исто така може да се висат на шетач,одлична нова мајка, татко присутни.ГОЛЕМИНА(L*W*H) : 10.63*5.91*17.32 во.

За производот

Слични предлози