• Ново
Ruike Мали Џеб Преклопен Нож Тактички Ножеви Лагер за Заклучување 14C28N Нерѓосувачки Челик Џеб Ножеви за мажи жени подароци Спојувалка за Каиш Остри Кул Кампување Пеша

Ruike Мали Џеб Преклопен Нож Тактички Ножеви Лагер за Заклучување 14C28N Нерѓосувачки Челик Џеб Ножеви за мажи жени подароци

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Добро направени и добар работ и сите ножот се Каменувани се Мијат Пескарење : Разноврсна 4.8 Инчен; 420 нерѓосувачки челик сечилото направени со 14 C28 N, една од највисоките вршење нож челици во светот, за зголемена цврстина, отпорност на корозија и на работ на задржување.Ултра лесна тежина за големина : G10 стаклени влакна рака материјали, се чувствуваат поудобно, Отворете : 213mm/8.39"; затворени : 122mm/4.8"; Нож : Должина : 91.6 mm/3.6", дебелина : 3.5 mm / 0.14"; тежина : 147g/5.19 оз.Безбедно, Издржливи и Сигурни : Лагер за заклучување дава нож тенок елегантен стил додека го држи ножот се отвори за време на употреба, и механизам за заклучување е многу безбеден.Тоа е малку за да не се игра во сечилото кога заклучен.Едноставна џеб Клип носат и тактички ангажман со силна или слаба страна : преносни спојувалка за каиш е многу важна доволно и тоа е доволно долго, и не треба воопшто да се грижиме за нож падна надвор уште. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање и EDC Комунални Џебен нож со клип, lanyard компатибилност, се СОВРШЕНИ за Мажи жени секојдневно носат , Ова е совршен подарок за да се биде како виткање тактички џеб knifes за мажи, жени, девојки детето деца.Спецификации : .Отвори : 213mm/ 8.39".Затворена : 122mm/ 4.8".Тежина : 147g/5.19 оз.Сечилото : .должина : 91.6 mm / 3.6".дебелина : 3.5 mm/0.14".челик : 14 C28 N, 58~60 HRC.крај : Bruseed.мелење : полно рамно.Рачка : .материјали : G10 стаклени влакна со нерѓосувачки челик.крај : камен за миење.заклучување : лагер за заклучување.

За производот

Слични предлози