• Ново
WYTong Мажите Лето Врвот Кратко Sleeve Tee Хавајски Плажа Цвет Кошула за Мажи Turtleneck T-Shirt

WYTong Мажите Лето Врвот Кратко Sleeve Tee Хавајски Плажа Цвет Кошула за Мажи Turtleneck T-Shirt

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

92" Ракав : 22cm/8.28" Ракав : 25cm/9.07" Ракав : 26cm/10.46" Рамо : 52cm/20.Меки и удобни ткаенини, Едноставен и класичен дизајн направи да се чувствувате добро!.90" Должина : 78cm/30.11" Должина : 76cm/29.03" Рамо : 54cm/21.66" == ❤ Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 110cm/43.100% Полиестер.

За производот

Слични предлози