• Ново
Лесно Actuator Вентил Главата За Термостат Цела Underfloor Греење Радијатор Нормално Opene NC M28X1.5 230V24v NO NC Електрични Термо задоволство (Боја : E, Напонот : AC230V НИКОЈ)

Лесно Actuator Вентил Главата За Термостат Цела Underfloor Греење Радијатор Нормално Opene NC M28X1.5 230V24v NO NC Електрични

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Возење моќ : AC230 V/24 V.Моќ дисипација : 2 VA. (само кога вентил отворена или затворена).Моторни категорија : електрични контролер.Actuation Време 2М.Возење моќ : AC230 V/24 VPower дисипација : 2 VA(само кога вентил отворена или затворена)Моторни категорија : електрични controller Actuation Време 2 MLength на жица : околу 60 cm Levels на заштита : IP54 M28 X1.5one pcs Welcome до продавница, во вашата услуга 24 часа на ден.

За производот

Слични предлози