• Ново
Ray ' s Base Агол Сандер, Агол Сандер, Base Сандер, Стандард Провира-Женски

Ray ' s Base Агол Сандер, Агол Сандер, Base Сандер, Стандард Провира-Женски

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ЗА КОРИСТЕЊЕ СО СТАНДАРДНИ СЛИКАРИ ПОЛ ПРОВИРА.Ray ' s Base Агол Сандер брзо smooths и завршува внатре во аглите на ѕидови и тавани.Пердувести рабови се произведуваат во близина совршен агли во секое време без gouging, grooving или сечење.Пескарење сунѓер е compressible, флексибилни, еластични, лесни, брзи и ефикасно.Пескарење сунѓерот и заградата се еден-парче изградба, за брзо и непроблематична прилог на пол и подобрување на ефикасноста.Ray ' s Base Агол Сандер брзо smooths и завршува внатре во аглите на ѕидови и тавани.На сандерс патентиран дизајн користи ПЕРДУВЕСТИ КРИЛА да се произведуваат во близина совршен агли со леснотија - не gouging, не grooving и не сечење - во секое време.Неговата уникатна градба и дизајн го прават лесни, брзи и ефикасно. ( Пол се продаваат одделно ) ви нудиме 2 нишка опции за пол прилог : 1. Стандард Сликари Пол Нишка 2. Подобро Од било кога-Продолжување Пол Тема Пескарење сунѓерот и висока јачина пластични заградата се еден-парче изградба, за брзо и непроблематична прилог на пол и подобрување на пескарење ефикасност.Заградата опремени со машки парична казна нишка главата за употреба со Подобар-Од-Некогаш Продолжување Пол или женски провира за користење со Стандардни Сликари Пол.

За производот

Слични предлози