• Ново
MroMax 2 ПАРЧИЊА 5.91 x 2.87(H x W)Железо Над Вратата Кука Реверзибилна Z-Облик Виси Куки Жолта

MroMax 2 ПАРЧИЊА 5.91 x 2.87(H x W)Железо Над Вратата Кука Реверзибилна Z-Облик Виси Куки Жолта

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Вистински производ можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување и боја поставката на секој поединец да го следи. 【Лесен за Инсталација】 Метал вратата куки се блиску до различни вратата на табови, и куките може да се укине кога се посебни потреби се потребни.Answer : ___________________________ Note : 1.04"Голем Ритам Ширина : 50mm/1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Z-Облик Над Вратата Кука.

За производот

Слични предлози