• Ново
РАБОТИ ДЕВОЈКА Strappy Спортски Градник за Жените, Секси Crisscross Назад Медиум Поддршка Јога Градник со Отстранлив Чаши

РАБОТИ ДЕВОЈКА Strappy Спортски Градник за Жените, Секси Crisscross Назад Медиум Поддршка Јога Градник со Отстранлив Чаши

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

Супер меки лажичка деколте со светло отстранлив влошки.Стилски крст, отворени врати е дизајниран да го покаже својата линија на секси назад совршено, Посебно исечок нагласува вашиот личен стил. √НЕ САКАМ ДА СЕ ПОТ СПОРТ? - Нашата премиум ткаенина е пот-wicking и четири-насочно водат кои кул да го допре и да се вклопува како втора кожа.88% Најлон, 12% Spandex.Отстранлив чаши за екстра покриеност.Дали сте водење 10k или само трчање некои errands, спортски градници за жени големо влијание ќе им служи на вашиот начин на живот потреби.Големина на : Medium | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја. √100% ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГА : ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да ги купите нашите спортски градник.Отворете исечок назад стил спортски градници за жени медиум поддршка, ги прошируваат бенд под градите обезбедува тесна безбедна одговара. √ВАШИОТ БЕЗБЕДЕН FIT - Strappy дизајн ги исполнува спортски стил.Нема пот дамки се покаже по јога или било кој друг спорт.

За производот

Слични предлози