• Ново
atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со JVC GC-PX100B Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање на FX Заштитник Филм (3X)

atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со JVC GC-PX100B Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање на FX Заштитник

DEN 251.76
Износ
Во продавницата.

Анти-рефлективен ефект се должи на фино мет површината.На Екранот Заштитник го намалува ризикот од екранот кршење на минимум.Материјалот ви помага да ја заштитите стакло површината на вашиот уред од влијае објекти.

За производот

Слични предлози