• Ново
Beadsland 1440 Парче Рамен Грб Кристал Rhinestones Круг Камења,1.3 мм-6.5 mm,Сафир(SS10(2.7-2.8 mm))

Beadsland 1440 Парче Рамен Грб Кристал Rhinestones Круг Камења,1.3 мм-6.5 mm,Сафир(SS10(2.7-2.8 mm))

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Производ Discription : Flatback Rhinestones Материјал : Стакло во Боја : Сафир Пакет, вклучувајќи : SS10 (1440 парчиња) Употреба на Производот : Таа е погодна за декорација на вашите нокти,телефон, таблета, картичка за изработката, паричник, облека, чевли, табела растера украси или свадба неподвижна.Многу важно : тоа не е амбуланта корегирање rhinestones,ќе треба да користите лепак за да го поправам!!!Customer Service : Ако имате било каков проблем за нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка да ни e-mail.

За производот

Слични предлози