• Ново
Mcbazel KX Keyboard & Mouse Конвертор Адаптер за N-да се Префрлате/Xbox Еден/PS4/PS3

Mcbazel KX Keyboard & Mouse Конвертор Адаптер за N-да се Префрлате/Xbox Еден/PS4/PS3

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тастатура со USB ХАБ не е поддржан.Пакетот Вклучува : .Слушалки Функција не е Достапна. 1 x OTG Тип-C Адаптер.Answer : ___________________________ NOTE : .Нашата Тастатура адаптер им Овозможи на играчите да уживаат во игри на PS4/PS4 Pro/PS4 Тенок/XBOXOne/XBOXOne S/XBOXOne X/PS3/PS3 Слим/Прекинувач со жичана тастатури и жичен глувци. 1 x Упатството.Им овозможува на играчите да уживаат во игри на различни уреди со USB тастатура и глушец.НЕ се препорачува да се користи игри на тастатура и глушец со LED светла затоа што власта не може да биде во можност да го поддржи. Поддршка на поголемиот дел од wired тастатура и глушец направен според КРИЕШЕ протокол.За Xbox Еден. Слушалки Функција не е Достапна.

За производот

Слични предлози