• Ново
Дупчиња и Филипс Шрафцигер, PH2 12 Долго Крст-раководител Шрафцигер & Рамен Сечилото Шрафцигер, 2 Пакети Магнетни Шрафцигер со Гумена Рачка

Дупчиња и Филипс Шрафцигер, PH2 12 Долго Крст-раководител Шрафцигер & Рамен Сечилото Шрафцигер, 2 Пакети Магнетни Шрафцигер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Долго Шрафцигер - 12" екстра долг големина дупчиња се Справи со Димензии : 11 х 3.5 cm/ 4.3" x 1.4" (L*D); Окно Големина : 300 x 6mm/ 12" x 0.24" (L*D).Мулти Апликации - На шрафцигер работи и за компјутери или електрични поправка и автомобил поправка.Професионална алатка за комерцијални или повремена употреба.Карактеристики за GATESTOOLS Дупчиња Главата Големина : 6mm/ 0.24" се Справи со Димензии : 11 х 3.5 cm/ 4.3" x 1.4" (L*D); Окно Големина : 300 x 6mm/ 12" x 0.24" (L*D) глава материјал : хром vannadium челична рачка материјал : пластични Боја : Сина Тежина : 10.6 ОЗ.

За производот

Слични предлози