• Ново
ДЕТЕЛИНА Цвест Мевосек Шие/Забава Стигнале SeamRipper, Мулти-Боја

ДЕТЕЛИНА Цвест Мевосек Шие/Забава Стигнале SeamRipper, Мулти-Боја

DEN 222.00
Износ
Во продавницата.

Земја на Потекло : Јапонија.Стигнале безбедност функција.Може да се користи како и цвест мевосек и конец машина.Објектот Пакет Тежината на Производот е : 0.1125 lb.Детелина јас шие за забава стигнале цвест чудо - на стигнале безбедност функција им овозможува на оваа алатка да се користи и како цвест мевосек и конец машина кога затворена.

За производот

Слични предлози