• Ново
Kiehl е Чешлање Решенија Негување Шампон & клима уред 8.4 оз (250ml)

Kiehl е Чешлање Решенија Негување Шампон & клима уред 8.4 оз (250ml)

DEN 662.40
Износ
Во продавницата.

За Нега На Коса.Исполнет со woodsy смеса од ароматични Cedarwood, Сандаловина, и Еукалиптус етерични масла, нашата формула ја остава скалпот свежа, чиста и првут слободни.Мора да се има за мулти-taskers.Сулфат и Силиконски Слободни формула создава крем пенливата да нежно чисти косата и скалпот Растенијата добиени Аргинин храни главата додека одржливо извори Pracaxi Масло smoothes и услови за коса за оптимално здравје Комбинација од природни Етерични масла, вклучувајќи ги, Еукалиптус, Cedarwood и Сандаловина обезбеди свеж, woodsy, ароматични искуство Како да го Користите : се Применува две-во-едно шампон и балсам за да влажна коса, пенливата, исплакнете и повторете ако сакате.Исплакнете целосно.Крпа за сува коса и стил како и обично.

За производот

Слични предлози