• Ново
Limelights LT2024-GRY се Држиме за Полнење Штекер Табела Светилка, 19.29, Брусен Челик База/Сива Сенка

Limelights LT2024-GRY се Држиме за Полнење Штекер Табела Светилка, 19.29, Брусен Челик База/Сива Сенка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Памук.Увезени.Бранеа Челик база со Полнење Штекер.Сива Ткаенина Сенка.Совршен за спални соби, детска соба, колеџ ученичкиот дом, градинка, или забавата за статистика.Сенка Дијаметар : 8. 5" x Висина : 19. 5".Користи 1 x 60 W тип на медиум база сијалица (не се вклучени).Штекер на база за полнење на вашиот мобилен телефон, iphone, ipad, ipod.Достапни во различни бои и купување options (два пакети).

За производот

Слични предлози