• Ново
Жолто Куче Дизајн Глупо Seahorses Спојка Куче Поводник

Жолто Куче Дизајн Глупо Seahorses Спојка Куче Поводник

DEN 332.88
Износ
Во продавницата.

УПОТРЕБА - 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња, поле кучиња, и обезбедувач на кучиња.Машина перат и временските отпорни.НАПРАВЕН ВО САД се Произведени од почеток до крај со Жолто Куче Дизајн Inc.во Greensboro КООРДИНАТОР.Семејство во сопственост и управувани од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од НАС базирани бизниси.МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ - дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.КУПИ СЕТ - Сите Жолто Куче Дизајн Куче Јаки се на располагање во појавување leashes, harnesses, беџ, и многу повеќе!Проверете нашата storefront тука или погледнете подолу за да видите појавување на производи.Ова е Глупо Seahorses Спојка Куче Поводник - Големината на Малите 3/8 инчи широка и 9 до 12 инчи долг од Жолто Куче Дизајн, направен токму тука, во САД.Чувајте ги вашите мачка во најновите модни со овој стилски, функционални и издржливи мачка јака.ГОЛЕМИНАТА : куче спојка поводник се прилагодува во должина за да се овозможи лесна употреба.Големината одбраната е обично се совпаѓа со ширина на јака кучиња се носат.Сепак, големината до понекогаш може да биде пожелно за кучиња кои се повлече.Ако сте шопинг за дизајнер, прифатлива куче/пет јаки, тогаш не гледам понатаму.Овие трајни.нема теми за кавгата или не, никаков проблем се случува во миење, и без стрес да ги вклучите или исклучите вашиот кучиња.

За производот

Слични предлози