• Ново
Брануваа, 45-инчен Мини Брануваа, Мини Фитнес Отскокнување Кревет со Безбедноста мат, Погодна за Внатрешна и Градина Спортови за Деца, Возрасни

Брануваа, 45-инчен Мини Брануваа, Мини Фитнес Отскокнување Кревет со Безбедноста мат, Погодна за Внатрешна и Градина Спортови

DEN 1531.20
Износ
Во продавницата.

Големина : вкупниот обем на Брануваа е 45" x 45" x 7.4", погодна за внатрешна или градина се игра за возрасни и деца.Високо-Квалитетни Извори : Ние користиме високо квалитетни поцинкуван и зацврстен извори, кои имаат подобар квалитет, еластичност, и одличен ' рѓа отпор.Поголема Поддршка : брануваа рамка е опремен со 6 поддршка нозе, кои можат да обезбеди посилна издржливост и поддршка.На "Т"во облик на нога дизајн го прави рамката повеќе стабилна и не е лесно да се скрши или да' рѓа.Заштитна Подлога : заштитна подлога со 5mm пена во внатрешноста на брануваа може да рамномерно покривање на пролет и на рамка, со тоа и спречување на вас од повлекува во јазот помеѓу извори.Треба Да се Соберат : Ние ќе се обезбеди детални и јасно собранието инструкции и сите потребни алатки, така што ќе може да се соберат лесно и брзо.Максимална Тежина : 180lbs Пакет 1 : 21.65"x10.24"x4.72", Тежина : 16.31 lbs опис на Производот : Оваа одлична брануваа е цврсти и издржливи, без разлика дали се деца, тинејџери, или возрасните можат да уживаат часа на скокање забава!На 6-нозе брануваа има силна поддршка и стабилност, обезбедување на безбедна секојдневна употреба.

За производот

Слични предлози