• Ново
AddOn ADVA XFP Модул

AddOn ADVA XFP Модул

DEN 1000.80
Износ
Во продавницата.

Add On ADVA XFP Модул - За Податоци Мрежи, Оптички Мрежа 1 LC 10 GBase-DWDM Мрежа - Оптички Влакна Single-mode - 10 Gigabit Ethernet - 10 GBase-DWDM - Топло-swappable - TAA во Согласност - TAA Согласност.ADDON ADVA 1061701425-05 КОМПАТИБИЛЕН TAA ВО СОГЛАСНОСТ 10 GBASE-DWDM 100 GHZ XFP TRANSC.

За производот

Слични предлози