• Ново
Aoile Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Џеб Фитнес Рака Појас

Aoile Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Џеб Фитнес Рака Појас

DEN 554.40
Износ
Во продавницата.

Оваа рака ракав има доволно простор за телефонот (под 6,5 инчи).Поради својата растеглив spandex, тоа може да се одржи многу мали предмети.Таа е направена од 85% најлон и 15% spandex, Светлина, дише и удобно.Ако уживате во вежбање, пешачење, велосипедизам, џогирање, дигање, фитнес тренинг, или било која друга вежба, ова armband е совршен за вас.Опис : Име на Производ : Спортски Рака Belt Patterns : Чиста color Color : Black Fabric карактеристики : еластичноста, брз drying Suitable пол : unisex Functions : Мобилен телефон, банкарска картичка, мобилни телефони под 6.5 inches Packing Листа : 1 * Спортски Рака Belt Notice : Поради прирачник за мерење, тоа може да варира од 1 cm 3 cm.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

За производот

Слични предлози