• Ново
Evolur Дома Јоргованот Гроздобер Велосипед Расадник Килим 55x31.5 во Multicolor

Evolur Дома Јоргованот Гроздобер Велосипед Расадник Килим 55x31.5 во Multicolor

DEN 829.92
Износ
Во продавницата.

Густ сообраќај chromo џет печатени Мерач 1/10 инчен намали куп материјал : 100% Polyamide 6 Најлон 1300 x 2 Куп Висина : 9.0 mm.Куп Висина : 9.0 mm Вкупна Висина 11.0 mm, Бела Китки по метри : 235.800 китки/метри Вкупно куп тежина : 1400 грама.Бода по 10 cm (60 бода) Поддршка Ткаени Полипропилен Средно поддршка : Анти пропадна поддршка Заврши Ширина 4.00. м тркач Палета боја; Јоргованот , бела , сива , црна , кафеава , розова.Сите килими се тестира и да биде одобрен според "Oeko-Tex стандард 100 класа 1. Oeako-Tex е глобален репер стандард за текстилни стоки произведени без штетни хемикалии и во согласност со добрата практика за животната средина.

За производот

Слични предлози