• Ново
Отворено ТВ Покритие за 40 до 42 Инчи - Водоотпорна & Водоотпорен Фабрикувани Памук, со ПВЦ Материјал - Отворено ТВ Куќиште - Заштитен Штит Против ТВ Екранот Гребнатини

Отворено ТВ Покритие за 40 до 42 Инчи - Водоотпорна & Водоотпорен Фабрикувани Памук, со ПВЦ Материјал - Отворено ТВ Куќиште

DEN 624.00
Износ
Во продавницата.

Тоа обезбедува сигурен 360-степен shield, па вашиот ТВ може да се застане силно против грмотевици, дожд, ветар, сонце, или снег.Не дозволувајте им на лошите временски услови го уништи вашиот систем за забава!Неверојатно, ние имаме корисна покритие, која е специјално направена за заштита на отворено телевизии.На покрие, исто така, држи се било прашина во заливот, па можете да добиете чист изглед на ТЕЛЕВИЗИЈА секој пат кога.Моќ извира покриени од еден ден.Остатокот увери дека вашиот ТВ може да го задржи својот беспрекорен изглед за многу години да дојде.Се уште не се убедени?Тука се и повеќе причини за да ги избереме нашите ТВ опфаќа : ✅ Достапни во различни големини ✅ исто Така двојки како монитор ги покрие! ✅ Со вграден далечински управувач за складирање џеб ✅ Компатибилен со повеќето месеци и се залага Опремување на вашиот телевизор со премијата за безбедност тоа го заслужува.Withstands било времето - без разлика Дали врне, снег, или сончеви надвор, нашите временски услови-безбедно заштитник доби вашиот ТВ покриени.Тоа е шик и е најдобар на било отворен простор, патио, или палубата.Само избришете ги случај лесно, и тоа ќе изгледа како добра како нови.Брани вашиот ТВ во стил со Атена е Елементи Отворено ТВ Покрие!Фали фабрикувани памук, со ПВЦ елементи, ова отворено ТВ случај држи вашиот уред чувано од било какви временски услови.

За производот

Слични предлози