• Ново
Мермер Шминка Четка во Собата,ја Сочинуваат Четки,Фондацијата Четка,Професионални Меша Козметички Четки за основање Прав 10pcs

Мермер Шминка Четка во Собата,ја Сочинуваат Четки,Фондацијата Четка,Професионални Меша Козметички Четки за основање Прав

DEN 314.16
Износ
Во продавницата.

Лесен за Користење : За мешање шминка четки собата е лесно и практично да работат.Тоа е добра за почетници, така и професионална шминка уметник.Совршен Подарок : козметичката четки ќе ви помогне да се создаде непречено бараат крај на денот.Или можете да изберете четки како подарок за жените, мамо, на себе, на семејството, пријателите.Пакетот вклучува : ќе добиете 10 професионална шминка четки за основање, руменило, прав, сенки, веѓа, или мешање.Тие може да ги исполни сите ваши основните примена на шминка.Материјал : лицето шминка четка во собата е направен од пластика и најлон влакната.На влакната е мека и дебели за да се заштити вашата деликатна кожа.Мермер Рачка : убава мермерна шема шминка четки носи различни сетилни искуства на непроменлива четки, облекување на вашиот облекување маса.Опис : Оваа шминка четки обезбеди high-definition шминка во форма на течност, фондација или крем.Оваа професионална шминка четки содржи 10 различни четки за различни цели, што може да ги исполни вашите повеќе потреби.Густа и услужни влакната се полесно да се одржи во прав.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, производот боја може да биде малку поинаков од сликата.2.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи тоа.Пакет Including10 * Шминка Четки.

За производот

Слични предлози