• Ново
XSTITCHBUY 11 Смета Aida Крпа Вез се Сметаат Крстот Бод Ткаенина, Црна, 29 Инчен W x 39 Инчен L

XSTITCHBUY 11 Смета Aida Крпа Вез се Сметаат Крстот Бод Ткаенина, Црна, 29 Инчен W x 39 Инчен L

DEN 336.00
Износ
Во продавницата.

Пред-намалување на 11 CT aida ткаенини изработени од 100% чист памук. 11 дупки по инч.Големина : 29"W x 39"L (75см x 100cm).Боја : Црна.Совршен натпревар за било везови конец.Истражуваат Висок Квалитет 11 CT памук aida крпа од Xstith Buy да им помогне на вашиот следен DIY крстот бод везана проект, 11 Смета Aida (11 дупки по инч) е популарна блок ткаат ткаенина која е многу лесно да се види, има големи дупки и е токму ткаени за точни, па дури и крои.Тоа е продаден во пре-сече парчиња ткаенина и ќе биде нежно укината и испраќаат станот.

За производот

Слични предлози