• Ново
GEARWRENCH 1/2 120XP™ E-Spec Електронски Меѓусебно Главата вртежен момент Клуч 68-340Nm - 85246

GEARWRENCH 1/2 120XP™ E-Spec Електронски Меѓусебно Главата вртежен момент Клуч 68-340Nm - 85246

DEN 13590.48
Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 120 XP глава дава 3° ratcheting лак за да го вклучите сврзувачки елементи во тесни простори.Вртежен момент точност од +/-1.5% Г.С. и +/-2.5% CCW.Агол settings нудат +/-1% за читање на агол точност.Заменлив главата со квадратни интерфејс. 3 вртежен момент мерни единици обезбеди readout во ft-lb, во lb и Nm.Реверзибилна екран за десно или лево раце употреба.

За производот

Слични предлози