• Ново
Savoy Куќа 1-310-10-44 Мидлтон 10-Светло Класичен Бронза Модерна Farmhouse Индустриски Кружни Прстен во Облик на Лустерот (45 W x 32H)

Savoy Куќа 1-310-10-44 Мидлтон 10-Светло Класичен Бронза Модерна Farmhouse Индустриски Кружни Прстен во Облик на Лустерот

DEN 3354.72
Износ
Во продавницата.

Апликации : Совршен За Користење Во Јадење, Живи, Влез Или Спални Соби.Додава Шарм На Било Внатрешен Простор.Versitile : LED/Блескаво Компатибилни, Десет 60-Вати Блескаво - Candelabra Сијалица(S).Лесен За Инсталација : Замена На Постоечки Тела Е Лесно Со Вклучени Инструкции И Може Да Биде Завршен Во Малку, Како И 20 Минути Со Неколку Едноставни Рачни Алатки.Собрани Димензии : 32" Висина, 45" Ширина.Сигурен : Вклучува 1-Година Полна Производителот.Добиете удобно модерна farmhouse талент со оваа Savoy Куќа Мидлтон Лустерот.Тоа flaunts визуелна, стилски отвори обрачот дизајн и храбар класичен бронза заврши.Лустери може да се користи во широк спектар на празни места, вклучително, но сигурно не и ограничувајќи се на јадење соби, дневни соби, голема соби, спални соби, кујни, foyers, канцеларии, плакари, па дури и бања!На грациозен изгледот на Мидлтон е голем одговара за farmhouse стил, модерен farmhouse стил, преоден стил и повеќе.Големина Опции : .

За производот

Слични предлози