• Ново
Fanatec CSL Елита на Трки со Тркала официјално лиценцирани за PS4™

Fanatec CSL Елита на Трки со Тркала официјално лиценцирани за PS4™

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Преку партнерството со Sony Интерактивна Забава ДОО, CSL Елита на Трки Тркала работи лесна со сите PS4 и PS4 Про конзоли.Ултра-силна brushless серво мотор кој испорачува до 6 Nm на вртежен момент на управниот оска.Еден појас диск единица со ултра-ниска заостануваат и cogging, и голема топка лежишта за најнизок степен на триење.Direct Sensor на управниот оска за да се спречи влијанието на појас се вози на позицијата на сензорот. 1080° на ротација која може да се прилагоди во мени подесување на приложените воланот.

За производот

Слични предлози