• Ново
3D Хром Метал Z71 Off-Road Логото Автомобил Предната Решетка Амблем ОЕМ 4X4 Скара Значка За GMC Chevrolet Silverado Сиера Тахо Приградски (Сребрена&Црна)

3D Хром Метал Z71 Off-Road Логото Автомобил Предната Решетка Амблем ОЕМ 4X4 Скара Значка За GMC Chevrolet Silverado Сиера

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Висок квалитет, 100% сосема нов.Димензија : За 12.7 cm x 2.4 х 0.5 cm (5" x 0.94" x 0.19").Поставување на Возило : Пред.Пакетот вклучува : 1 Pcs "Z71 Off Road" Амблеми + 2x Завртка + 2x Завртки Орев + 2x Метална Заптивка.Лесен за инсталација : Едноставно внесете го 2 завртки на задната страна на предната решетка, завртка на орев.Инсталација 1. Отвори автомобил худ. 2. Место на амблемот на надворешната на решетката и место метална заптивка плоча во внатрешноста на Решетката. 3. Користете шрафови за да пристапите во перфорирана плоча и ја зафркнам, инсталацијата заврши.Испорака детали за : Предмети ќе биде предаден во 3 работни дена по уплатата примена.Ако не примите објект по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.

За производот

Слични предлози