• Ново
StarTech.com 1U 17 Rackmount LCD Конзола со Интегриран 16 Port IP KVM Switch (CABCONS1716I)

StarTech.com 1U 17 Rackmount LCD Конзола со Интегриран 16 Port IP KVM Switch (CABCONS1716I)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Контрола на 16 сервери или KVM се префрла од далечина преку IP мрежа со овој rack mountable LCD конзола.Хибрид дизајн им овозможува на двете PS2 Максимален Број на Компјутери : 16 ;Максималниот Број на Корисници : 1 Локалните 4 Далечински;OSD Поддршка;Конзола Конектори : VGA (1) PS/2 Глувче (1) PS/2 Тастатура (1) Display Interfaces : VGA Максимална Резолуција : 1280 x 1024 Video Compliant Стен.

За производот

Слични предлози