• Ново
Casus Логото гледајте Компатибилни со iPhone 13 Про Max Паричникот Случај Тенок Магнетен прекривачот Faux Кожа со Слотот за Држачот на Картичката Тенка Потпирач (2021) 6.7 (Розов

Casus Логото гледајте Компатибилни со iPhone 13 Про Max Паричникот Случај Тенок Магнетен прекривачот Faux Кожа со Слотот

DEN 478.80
Износ
Во продавницата.

Тенок Паричник : предметот е дизајниран да го носи вашиот essentials, 2 картичка слотови и 1 готовина/приемот слот, без додавање премногу дел на вашиот телефон.Мулти-Агол Стои : Поставете го вашиот телефон случај на удобно агол на гледање лесно со нашите потпирачот назад пати дизајн.Магнетни Затворање : Скриени магнети обезбеди насоки за вашиот предниот поклопец да остане затворена и заштита на вашиот екран.Премиум Квалитет на Материјали : Прецизен истражување и прецизност во изработката отиде во правење нашиот случај од убава faux кожа дека се чувствува одлично и носи добро.Casus занает faux кожа е направен од repurposed полиуретан за одржлив и рециклираат производ.Овој модел е за i Phone 13 Про Max 6.7 инчен (2021) Само.Вашиот i Phone ќе безжично полнење со Qi стандардот безжичните полначи без случај отстранување.Го носи вашиот essentials со 2 држачот на слотови и парични слот.Магнети во случај да се безбедно сместени и ќе влијае кредитна картичка функции.Уживајте во рацете бесплатно гледање на видеа или разговор со пријателите на facetime и видео конференции.

За производот

Слични предлози