• Ново
ЕМУ Австралија Бебиња Toddle Делукс Волна ЕМУ Чизми

ЕМУ Австралија Бебиња Toddle Делукс Волна ЕМУ Чизми

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Овча.Термопластични Elastomers единствена.Велур горниот 100% Австралиската Merino волна поставата 100% Австралиската Merino волна наредени footbed Мека ЕВА midsole за удобност Велкро затворање за сит и лесно се вклопуваат Супериорен двојно stitched шевовите за дополнителна сила Флексибилни TRP outsole со бран дизајн за влеча и контрола Woolmark Акредитирани.Крава Велур Обвивка.Делукс Волна Единствена.Ева / Tpr Insole/Скратува.Делукс Волна.За оние кои своите први чекори, Toddle е мека велур деца се подигне наредени со удобна Австралиската Merino волна да ги задржи нозете совршено топло и сит.Изграден на флексибилни украсениот гумен ѓон за контрола и влечење, се одликува со полна лепенка затворање за сит и лесно се вклопуваат.

За производот

Слични предлози