• Ново
6 x Првенство Кука Завртка во Shouldered Црна Пластика Обложени 50MM 2 ИНЧИ

6 x Првенство Кука Завртка во Shouldered Црна Пластика Обложени 50MM 2 ИНЧИ

DEN 295.44
Износ
Во продавницата.

Складирање кука.Големина : 2 инчи ( 50mm ).Челик Пластични Обложена.Црна.Овие Разноврсна Завртка Во Куки Имаат Многу Намени.Купот на куки во различни стилови, големини и бои.Мерки за должина на shouldered купот на куките се земени од рамото на веѓата на кука но за unshouldered куки големината qouted е во должина од врвот на завртката на веѓата на кука.

За производот

Слични предлози