• Ново
FastSnail Костец и Полначот Компатибилен со Nintendo Вклучите, се Справи со Костец и Полнење на обвинителна Клупа Компатибилен Switch Радост-con со Индикатор за Полнење и Палец?

FastSnail Костец и Полначот Компатибилен со Nintendo Вклучите, се Справи со Костец и Полнење на обвинителна Клупа Компатибилен

DEN 237.12
Износ
Во продавницата.

0 Приклучок.МОРА да ИМААТ ЗА ПРЕФРЛАЊЕ CONTOLLER НА JOYCONS– Специјално дизајниран за вашиот contoller на Joycons. Безбедност : Overcharged или краток спој заштита дизајнирани.Совршен за оние продолжен, високо-стрес игри сесии. Сигурност : се Направени од издржлив Акрил и ABS тело гарантира сигурност.Ергономски дизајн обезбедува супериорни зафат и подобрена удобност.Интелигентни коло може автоматски да се отсече моќ за безбедност. Големина : 7. Ако не сте 100% задоволни со полнење на обвинителна клупа за било која причина, ве молиме контактирајте со нас.Дополнителна Функција : Со USB 2. Не вклучуваат Префрлување, оригинални клупа, и contoller на Joycons.Ви овозможи да игра за подолго време како Марио Kart и Street Fighter Ултра.БЕЗБЕДНОСТ - Изгради-во интелигентни чип интеграција, безбедност, со overcharged или краток спој заштита. Работат на струјата : 840+-20 ма 6.Поддржани модели : contoller на Joycons на Прекинувач.Не се шегувам.1 инчи Љубезно потсетување : 1.(Не вклучуваат contoller на Joycons) 5.Ексклузивно Дизајниран : повеќето заврши полнењето решение за Nintendo Прекинувач и за Joycons. Fast Snail Технолошки производи се добро тестирани пред породувањето, но не можеме 100% гаранција на предмети кога испорака за вас.Она што ќе добиете за : 1 x Апарат Компатибилен со Switch contoller на Joycons 2 x Костец Компатибилен со Switch Jon-con (Зелена и Розова боја) 6 x Палецот Стап Костец.Земи контрола и подигнете ја вашата игра со Fast Snail Зафат за Полнење.За Fast Snail contoller на Joycons Костец : 1.100% сосема нов.РАЗЛИЧНИ со други костец на .

За производот

Слични предлози