• Ново
Kupretty Деца Бебе Девојка Памук, Лен Фустан Лето Есен Бела Кавга Без Ракави Деца Принцеза Партија Фустани Sundress

Kupretty Деца Бебе Девојка Памук, Лен Фустан Лето Есен Бела Кавга Без Ракави Деца Принцеза Партија Фустани Sundress

DEN 191.52
Износ
Во продавницата.

Удобен фустан за дома-носи, партија облечи, семејни фотографии и семејството дена.Материјал : Ова дете бебе лен boho девојки фустан направен од високо-квалитет памук, лен, супер меки, удобни и дише, удобен за целодневно носење.Натпреварот со долги ракави Т Кошули и хулахопки или Коленото чорапи, тоа може да биде убава облека за есен / зима.Големина : Малку девојки лен деца се облекуваат одговара за 1-2 Tbaby девојка лен фустан, 2-3 T деца девојка фустани, 3-4 T девојка лен кавга фустан, бебе девојка фустан без ракави 4-5 T, 5-6 Years бели деца се облекуваат.Оваа убава девојка фустан е направен од памук, лен ткаенини, карактеристики трепет ракави, линија, мини здолниште.Натпреварот со коленото високи чорапи, вашата девојка ќе биде симпатична мало бебе кукла.Стил : Цврсти обична боја износени ракави малку девојки партија облечи, летање ракави, најдобар фустан-up за лето, деца девојка да падне фустан, малку девојки неформални секојдневни фустани, да ги задржи вашите девојки кул и симпатична во пролет, лето и есен.

За производот

Слични предлози