• Ново
Рико Индустрии NCAA Унисекс-Возрасни Ласерски Сече Инкрустирани Стандард Хром Табличка Рамка

Рико Индустрии NCAA Унисекс-Возрасни Ласерски Сече Инкрустирани Стандард Хром Табличка Рамка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Увезени.Издржливи и долготрајни лиценца рамка мерки стандард 6 x 12.25-инчи.Акрилик инсерти се тим боја и се украсени со тимот име.Рамка докажува и да се отпорни на елементите.Две пре-drilled дупки овозможува лесно монтирање.Увезени и Заврши во САД.Доверба; тоа не е збор се користи лесно, овие денови.Во текот на последните 75 години, Рико Индустрии заработил сигурен репутација за доверба и интегритет меѓу тоа е клиенти.Нашите Ласерски Сече Инкрустирани Стандард Хром Табличка Рамка се издвојува ОД останатите и со нејзиниот покрена обоени тим име плочи против елегантни хром рамка.Одговара на сите стандардни регистарски таблички, мерка 6" x 12.25".Пред-drilled дупки се направи ова парче лесно да се откажам за да вашето возило и се сигурни да додадете некои повеќе возбуда во вашиот уред.Покажат своите тимски дух со овој Инкрустирани Стандард Хром Табличка Рамка со Rico Индустрии.Овој висок квалитет табличка рамка мерки 6-инчи со 12.25 инчи и има пре-drilled дупки за лесно монтирање.Тоа е украсен со храбар тим бои и е дизајниран со ласерски-намалување на акрилик инсерти на врвот и дното од рамката.Тоа е многу издржлив и да одговара на повеќето регистарски таблички.Го прави за прекрасен подарок за лојални љубител на спортот!.

За производот

Слични предлози