• Ново
3PCS Браун Долго 3.34 инчен Пластични У Облик на Косата Вметнете Вилушка Plug Клипови Коса, Плетенка Пресврт Styler Стил Фризерски Додатоци Магија Едноставен, Брз Спирала К?

3PCS Браун Долго 3.34 инчен Пластични У Облик на Косата Вметнете Вилушка Plug Клипови Коса, Плетенка Пресврт Styler Стил

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

5 cm x 2,2 см/3.Многу лесен за употреба;Погодна за двете возрасни и деца употреба;мала тежина,погодно да се носи насекаде.Косата braider може да плетенка совршен за секој тип на коса, како што се прав, кадрави, густа или парична казна;Совршени за на училиште, на работа, неформални настани, свадба, роденден, забава, лет членови на екипажот, танчери, пратилки, јога, трчање, и така натаму.86" ;Пакет : 3 PCS на секоја цел. - Да се создаде различни видови на убава коса пунџа фризури вклучувајќи со овие пена за коса insert clip - Таа е неопходна алатка во собата за жените.Добро за случува партија или банкет ви Носи нова фризура во секунди!Практичен стил алатка која може да ви помогне да плетенка на сите видови на гроздобер коса стил лесно. - Боја : Кафена или црна - Материјал : Изработени од пластика - Size : Околу 8.Лесно да се направи косата стил со користење на овие коса braider додаток Погоден за окупација, дома мебел, вечера, и др.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако има било какви прашања во врска со нашите производи,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За производот

Слични предлози