• Ново
DIY Безжична Домашна Безбедност Систем LCD Burglar Куќа Аларм Smart Гласовен Потсетник

DIY Безжична Домашна Безбедност Систем LCD Burglar Куќа Аларм Smart Гласовен Потсетник

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

► ТАСТАТУРАТА FEATURESSupports ОСТАНЕ & ДАЛЕКУ Arming Voice Побарано (Американски Глас)Вратата Свири (On/Off)Подготвени за Рака (се Прикажува отвори вратите)► ТЕЛЕФОН FEATURESUses Редовна Телефон Line Compatible w/ VOIP Интернет Phone Calls 4 Телефонски Броеви и Игра На 15-Вториот Message Calls w/ Аларм, Тип, Зона, & Снимена Порака► НАПРЕДНИ ТЕЛЕФОН FEATURESOptional Професионални Следење w/ Контакт IDAlarm се Огласува ако Телефонот Линија е Cut Phone Линија Преземање (Сили Dial Тон)Далечински Рака/Разоружа по Телефон► СЕНЗОР TECHNOLOGYPet Friendly Extended на животниот Век на Батеријата (2-3 Години)250-450ft Долга Низа Сензори► ПРОГРАМАБИЛНИ OPTIONSInstant ИЛИ Одложи Sensors Automatic Сирената Shutoff Audible или Silent Alarms Multi-Зона Видови : Burglar, Оган, Медицински и сл.Авто-го Следи вашиот аларм за СЛОБОДНИ или да ја додадете нашата изборен Стручен надзор за како ниско-како 4,95 $месечно.Откажете во секое време.Користи редовната телефонска линија или VOIP (интернет) телефонска линија.Комплет вклучува : 2x Keypads, 2x LCD Remotes, 1x Делукс Далечински управувач, 2x Движење Детектори, 7x Врата/Прозорец Сензори, 1x Жичен Внатрешна/Надворешна Сирена, 1 Двор Знак, 7 Decals.за првата година, а потоа $13.LCD Remotes w/ 2-начин потврда прикажува вооружени/отвори зоната на статусот.

За производот

Слични предлози