• Ново
menolana Сина Обновливи Повреда, болка во Мускулите Мраз Вреќа Капа Топла Pack 6 9 11 - 6 инчи

menolana Сина Обновливи Повреда, болка во Мускулите Мраз Вреќа Капа Топла Pack 6 9 11 - 6 инчи

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

За употреба на било кој му наштети како што испакнатини, модринки, sprains и видови.Мраз вреќа е за повреди или sprains и ќе помогне да се намали отокот.Повеќе Бенефиции : ја Намалува крварење во ткива, го спречува или намалува отокот, намалување на мускулен спазам и болка, ја намалува болката од numbing област и со ограничување оток.Може да се применува на кој било дел од телото за брзо болка.Едноставен за употреба, за Ice pack отстрани капа потоа да се пополни со коцки мраз, кршен мраз или вода.Потиснат торба во ладна вода, за да избегнете лепење на телото.Опис : - мраз вреќа е за повреди или sprains и ќе помогне да се намали отокот - За употреба на било кој му наштети како што испакнатини, модринки, sprains и видови - Може да се применува на кој било дел од телото за брзо болка - Повеќе Бенефиции : ја Намалува крварење во ткива, го спречува или намалува отокот, намалување на мускулен спазам и болка, ја намалува болката од numbing област и со ограничување оток - Едноставен за користење, за Ice pack отстрани капа потоа да се пополни со коцки мраз, кршен мраз или вода.Потиснат торба во ладна вода, за да избегнете лепење на телото - Големина (L x Кол) : Прибл. 11 x 3.15 инчен / 26.5 x 8cm - Материјал : Крпа - Боја : Royalblue Note : Ова не треба да се користи на луѓе кои се познати conditions Bag не смее да се microwaved, и треба да биде рака washed Package Вклучува : 1 x Мраз Вреќа.

За производот

Слични предлози