• Ново
Декоративни Ѓубре може да Сјајот Мозаик Плажа Ѓубре може да Wastebasket Ѓубре Може за Бања

Декоративни Ѓубре може да Сјајот Мозаик Плажа Ѓубре може да Wastebasket Ѓубре Може за Бања

DEN 2095.68
Износ
Во продавницата.

Изгледа ова е бања океан-тематските корпата за ѓубре кои можат да се користат како вазна.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Оваа бања океанот тема корпата за ѓубре ја покажува својата личност со својот модерен и уникатен декорација.Нашиот сјај серија е комбинација на метал со камен и Кристал да создаде уникатен стил на Висок степен на изглед ќе го направат вашиот бања и декорација на соба декорација имаат повеќе моменти што мислиме дека корпата за ѓубре исто така, треба да имате совршен изглед, со прекрасни кристал чакал лента и мали мозаик флеш цврсто монтирање на кофа, давање исклучи елегантен и чисти изглед, Совршена големина за секоја бања или спална соба.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : Мерење 8.ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за дома или за комерцијална употреба; исто Така одлична за станови, condos, соби за гости, колеџ dorm соби, campers, RVs и кабини.2"H, оваа мода ѓубре може да обезбеди доволно капацитет да се приспособат на отпадна хартија, без потреба за постојано празнење.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од здрав нерѓосувачки челик, има трајни рѓа доказ површината.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : светкавиот море бања ѓубре може да има криви преглед, што е совршена големина на чување на кабинетот, под контра, под мијалникот или на маса и други мал простор, лесно за чување; својот едноставен и модерен облик е добар додаток за било која домашна декорација.Тоа е добро за мене, тој зема еден мал простор, но тоа се уште постои, дури и пополнување на најимпресивните бања.

За производот

Слични предлози