• Ново
WENH Флексибилни Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже Кабел LED Светла за Божиќ Танц Запалено Декорација DIY Чевли Облека USB LED Лента Светилка (Боја : Батеријата Кут

WENH Флексибилни Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже Кабел LED Светла за Божиќ Танц Запалено Декорација DIY Чевли

DEN 335.76
Износ
Во продавницата.

Ноќта на вештерките украси изгледа реален,создавањето на жива и страшно ноќта на Вештерките ѕид декорација за да ги задоволат вашите различни потреби.Единствена ноќ на Вештерките партија декорација ѕид е за гостите да се преземат фотографии,која е многу погодна за ноќта на Вештерките партија.Изненади вашите гости и насилници со овие неверојатни ноќта на Вештерките украси!Организирање на нив сепак сакате.Вие дефинитивно сакате од нив да присуствуваат на вашиот ноќта на Вештерките партија и да се создаде добра атмосфера.Главната примена на ЕЛ жица : 1 автомобил седиште перница,седиште маска,воланот маска,праска дрвена декорација декорација,автомобил декорација,автомобил внатрешни работи,инструмент кутија нишалото pendant.2 транспарентни компјутер шасија внатрешната и надворешната декорација,кабел за ликвидација,глувче,тастатура.3 елка украси,Новогодишни КАРТИЧКИ,Божиќ подароци,одмор подароци.4 електронски флеш играчки,флеш сини очила,пет појас,ранци,капи,чанти,облека,чевли,велосипеди украси,мобилен телефон да осветлување појас,светлечки рака прстен(јака)и некои други светлечки играчка занает подарок!5 реклами се прават фонт,производ кука сликарство,декоративни завеса,завеса декорација,градење на внатрешни и надворешни lightingdecoration кат сцена,сцената и бар.

За производот

Слични предлози